Kariera

Serpantin Logistic Sp.z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się, firmą międzynarodową o wyrazistej kulturze organizacyjnej opartej na wartościach. Jednocześnie, jej rodzinny charakter decyduje o stabilnej pozycji i jasno wytyczonym kierunku rozwoju.

Elementem naszej kultury jest swobodna, dwukierunkowa komunikacja oraz rzetelna i konstruktywna informacja zwrotna. Takie kontakty, pozbawione sztywnych barier, znakomicie ułatwiają współpracę, poddawanie innowacyjnych pomysłów, wsłuchiwanie się w opinie Pracowników. Obszarem, o który szczególnie dbamy, jest orientacja na Klienta – to ona determinuje połączenie silnego zorientowania na cele z atmosferą wzajemnego szacunku i budowania pozytywnych relacji między ludźmi. W takiej kulturze czujemy się przedsiębiorcami na naszych stanowiskach pracy, chętnie przyjmujemy odpowiedzialność, pasjonują nas nowe wyzwania.

Rozwijanie naszej organizacji powierzamy utalentowanym ludziom o dużym potencjale, umożliwiamy im zdobycie doświadczeń w różnych działach organizacji, w międzynarodowym środowisku. Dlatego narzędzia polityki personalnej wspierają stałe doskonalenie: oceny pracownicze, zarządzanie kompetencjami i efektywnością, systemy motywacyjne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Stałym elementem polityki personalnej jest awans wewnętrzny. Większość osób kierujących naszą organizacją przeszła właśnie tę drogę. Dla Pracowników, którzy wiele lat pracują z nami, opracowaliśmy program jubileuszowy.

Nasza kultura organizacyjna, oparta na wartościach i zorientowana na Klienta decyduje o przebiegu procesów rekrutacyjnych i wyborze osób, które zapraszamy do naszego grona. Te zasady również są podstawą rozwijania programów praktyk studenckich i staży.

Chcesz być częścią drużyny?

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres biuro@slls.pl