Kompleksowo

 

Krok 1. Transport

 

Oferujemy Państwu transport towarów w relacjach Europa-Rosja, Europa-Białoruś, Rosja-Europa, Białoruś-Europa niezależnie od wielkości i wagi towaru.

Nasi Klienci na wykonanie transportu zawsze mają do wyboru:

Transport towaru dedykowany bezpośrednio do Odbiorcy
Transport towaru do Odbiorcy z przeładunkiem przy wykorzystaniu naszego terminala w Łodzi
Transport towaru do naszego terminala w Łodzi
Transport towaru w opcji „SOLO”
Transport towaru w opcji „DOŁADUNEK”
Transport ładunków niebezpiecznych (ADR)

Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów proponujemy kompleksowe usługi związane z magazynowaniem oraz transportowaniem towaru od nadawcy do odbiorcy. Istnieje możliwość zarówno kompletacji ładunków z kilku krajów europejskich na naszym Terminalu w Łodzi wraz dostarczeniem ich do odbiorcy/odbiorców z wykorzystaniem naszego transportu, jak i możliwość odbioru wcześniej skompletowanego towaru bezpośrednio z naszego Terminala przez Klienta już we własnym zakresie.

 

Krok 2. Transport towarów ponadgabarytowych

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również transport towarów ponadgabarytowych. Przewozimy ładunki, których wymiary nie pozwalają na to aby je dostarczyć do odbiorcy w tradycyjny sposób z wykorzystaniem podstawowego taboru samochodowego. Duże maszyny budowlane, rolnicze oraz inne urządzenia przemysłowe dostarczamy do Odbiorcy zapewniając pilotaż, konwój, obsługę celną oraz profesjonalne doradztwo.

 

Krok 3. Usługi Magazynowe

 

Do Państwa dyspozycji mamy 2500m2 powierzchni magazynowej, monitorowanej przez całą dobę oraz ogrzewanej. Na terenie naszego terminala znajduje się również magazyn czasowego składowania oraz agencja celna. Doskonale wyposażony terminal oraz profesjonalna załoga są gwarancją obsługi najwyższej jakości oraz tego że Państwa towar znajduje się w dobrych rękach.

 

Krok 4. Agencja Celna

 

W ofercie Serpantin Logistic Sp.z o.o. nasi Klienci znajdą również obsługę celną towarów. Agenci Celni przygotują dla Państwa kompletną dokumentacje, niezbędną do oclenia/rozclenia towaru, jak również przygotowania transportu na opuszczenie UE. Nasza agencja celna działa z większością  kodów nomenklatury towarowej, w zależności od rodzaju towarów indywidualnie dopasowujemy odpowiednią procedurę celną, jak również świadczymy usługi w zakresie wypełniania i zgłaszania dokumentów EX, CMR, T1, karnetu TIR, świadectwa pochodzenia.

Oferujemy Państwu:

 • Zgłoszenia w procedurach celnych importowych, exsportowych oraz tranzytowych zgodnie z WKC;
 • Reprezentowanie  Klientów przed organami celnymi oraz służbami granicznymi zgodnie z aktualnymi zmianami w przypisach aktów prawnych UE;
 • Pośrednictwo w obrocie międzynarodowym: Intrastat, Akcyza, EORI;
 • Zgłoszenie towarów w systemie NCTS;
 • Zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego;
 • Odprawy w procedurze uproszczonej;
 • Odprawy celne w oparciu o Konwencję WPT;
 • Magazyn celny i skład celny;
 • Odprawy celne końcowe odbiorców z Unii Europejskiej;
 • Ubezpieczenia;
 • Profesjonalne doradztwo  w sprawach odpraw celnych dotyczących przywozu i wywozu towarów.